ANASAYFA  |  ODALARIMIZ  |  REZERVASYON  |  RESİM GALERİSİ  |  ZİYARETÇİ DEFTERİ  |  KONUM  |  İLETİŞİM        English   Türkçe 
 
STAR CITY HOTEL - KONUM VE ÇEVRE
   
     İstanbul’da tarihi yarımadanın kalbinde yer alan STAR CİTY HOTEL, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarayı gibi şehrin en tarihi mekânlarına 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Şehrin en önemli tarihi mekânlarına çok yakın bir mesafede yer alan
STAR CİTY HOTEL ,tarihi yarım adanın merkezi olan fatih vatan caddesinde yer alıyor. İstanbul Uluslararası Atatürk Havalimanı’na ise sadece 13 km. uzaklıkta bulunuyor.
   
HAVAALANINDAN STAR CITY HOTEL'E ULAŞIM

ATATÜRK HAVALİMANI’NDAN TOPLU ULAŞIMLA STAR CİTY HOTEL’E NASIL GELİNİR?
     Atatürk Havalimanı istasyonundan metroya binip son durak olan Aksaray metro durağında ininiz, durağın karşısında hotelimizi göreceksiniz. Duraktan sonra sadece 25 mt yürüyeceksiniz..

ATATÜRK HAVALİMANI’NDAN TAKSİYLE STAR CİTY HOTEL’E NASIL ULAŞILIR?
     Havalimanı’ndan
STAR CİTY HOTEL’E ulaşmak 20 DAKİKA sürmekte ve yaklaşık ücret 25-30 TL arasında değişmektedir. (Trafiğin yoğun olduğu saatlerde mesafe ve ücretin artabileceğini lütfen göz önünde bulundurunuz.)lütfen taxı söförüne gideceğiniz yerin Aksaray metro durağının karşısında olduğunu söyleyin..
       
     İstanbul’daki birçok tarihi ve kültürel mekân, STAR CITY HOTEL’E yürüyüş mesafesinde bulunuyor. METRO VE TRANVAY DURAKLARINA SADECE 25 MT UZAKLIKTA OLAN HOTELİMİZ ayrıca İstanbul’un iki önemli limanı olan Yenikapı ve Eminönü de otele çok yakın mesafede yer alıyor..
     
FATİH VATAN CADDESİNDE YER ALAN STAR CITY HOTEL, şehrin önemli tarihi mekânlarına, müzelere, camilere, tarihi alışveriş merkezlerine kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor.

BÜYÜK PAZAR

SULTANAHMET CAMİİ

AYASOFYA MÜZESİ

Konumumuz


Büyük harita için tıklayınız.

TOPKAPI SARAYI

YEREBATAN SARNICI

KAPALI ÇARŞI
     

DOLMABAHÇE SARAYI

EMINONU

GALATA KÖPRÜSÜ
       

   Copyright © 2011 Star City Hotel Istanbul - All Rights Reserved

Follow Star City Hotel Lemis Travel Follow Star City Hotel on facebook Follow Star City Hotel on twitter